Treehouse – Dom na strome – Trenčianske Teplice

Novopostavený dom na strome je situovaný v lese v tesnej blízkosti kúpeľného parku. Treehouse sme pre Vás vkusne a útulne zariadili a ponúka komfort k prenocovaniu až 4 osobám.

Novopostavený Treehouse – dom na strome je situovaný v lese, v tesnej blízkosti kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach. Treehouse ponúka komfortné  prenocovanie až 4 osobám.

Treehouse sme pre vás vkusne a útulne zariadili. Súčasťou je manželská a dvojposchodová posteľ s kvalitnými ortopedickými matracmi spolu s pohodlnými vankúšmi a teplými perinami. V miestnosti sa nachádza stolček, stoličky a menšia lavica. Krásny výhľad vám ponúkne priestranná terasa s vonkajším sedením. Z terasy je vstup na samostatnú suchú toaletu, kde je pre vás pripravený smaltovaný lavór a džbán s vodou na umytie rúk a základnú hygienu.

Môžu si ho tak prenajať rodičia, ktorí chcú venovať svojim deťom nezabudnuteľný zážitok, ale aj zamilované páry, ktoré si chcú dopriať romantický večer v absolútnom súkromí, či milovníci lesa a prírody, ktorí ocenia možnosť pozorovať samotný les a stať sa tak na jednú noc jeho súčasťou.

Kapacita: max. 4 osoby
Celková rozloha: 33 m2
Výška domčeka: 3,5 – 5 m (svah sa zvažuje)
Typ postele: 1 x manželská, 1 x dvojposchodová
Toaleta: samostatné suché WC (vchod z terasy)
Terasa: 15 m2 (vybavená vonkajším sedením)
Raňajky: ranná donáška (raňajkový kôš)
Vzdialenosť: 5 min. pešo od kúpeľného parku

Cena

120 €/noc, raňajky v cene 1


1cena nezávisí od počtu osôb

Dostupnosť

Červenou su vyznačené obsadené termíny

Rezervačný formulár

Povinné polia sú označené *

Červenou su vyznačené obsadené termíny